Jdi na obsah Jdi na menu

Kdo by ještě měl hrát aneb nepatří do starého železa?

12. 1. 2010

Sem piště jména a důvody proč by ti konkrétní hráči ještě stále měli dělat radost divákům tím, že nastupují na vranovický pažit. Ať už za A tým nebo za B tým.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ASlandatat - Measuring Blood Tension

28. 9. 2018 14:42

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-how-long-does-it-last/

ALoreroragen - Blood squeezing: What is routine

11. 7. 2018 19:22

Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-suspension/

poho - poho

1. 6. 2013 23:17

chi chi chi

"Ježek" - Minimálně OKRES!!!

6. 3. 2010 13:23

S Martinem souhlasím.Je velká škoda nevyužít tolika skvělých fotbalistů, která tahle obec má.Musím podotknout,že minimálně do OKRESU patříme!Je určitě z čeho vybírat.Jak starší, kteří dlouhodobě nehrají tak to pořád v nohách musí mít.I ti mladší co s fotbalem skončili by neměli problém se do toho dostat.Ale i přes to všechno máme kvalitní kádr a postupem času se ten okres tady hrát bude!Na to vemte jed!:-).Dokonce jsem zaslechl jak se někdo bavil o prohře s Přibicemi na letošním zimním turnaji, která skončila 4:5 jako o nějakém úspěchu.Dříve by to byla určitě nespokojenost.Ale momentálně s tou osobou bohužel musím souhlasit.Neva!!!Proč?Protože pevně věřím v to,že se tady jednou bude hrát takový fotbal jako si tahle obec zaslouží!!!Vranky forever

Martin XIII. - Mladí i staří

12. 1. 2010 15:52

Osobně mě hned napadne spousta jmen - Luboš Celnar, Radek Sedláček mladší, Radek Sedláček starší, Laďa Zidane Kotačka, Jura Kotas, Leoš Suchánek, Milan Halfar, prostě Vranovice jsou prošpikovaný dobrýma fotbalistama a kdyby alespoň polovina z nich chtěla hrát tak máme narvaný béčko ve trojce a áčko buď na špici okresu nebo v I.B. a hráli bychom tam v pohodě sezónu za sezónou jako nedávno v Popicích.