3. kolo - domácí výhra nad Boleradicemi 2-0

3. kolo III. třídy sk. B OP Břeclav, 11. 4. 2010, 10.30h

SK Vranovice - Boleradice 2-0 (1-0)

Branky: Sečkář, Vybíral

Dofek - Ryzí - Dražka (Ficek), Unger, Ježa - Vybíral, Blecha (C), Koubek, Pavláček - Sečkář, Nevěděl (Jelínek)

První výhra nových Vranovic se zrodila ve 3. kole proti hráčům Boleradic. Domácí přežili úvodní tlak Boleradic, který naštěstí nevyústil v nic víc než pár rohů a standardních situací. S těmi si poradila především obrana, kterou jistil opět bezchybný brankář Dofek a před ním vždy vyrostla věž jménem Unger přesně tam, kde bylo potřeba. Kraje udělali neprůstupnými Dražka a Ježa. Pak už bylo na záloze s útokem, aby začali hrát kombinační fotbal, který by hráčům samotným a hlavně divákům přinesl více radosti než "anglické" nakopávání, které první 2 kola nikam nevedlo. Úvodní gól přišel po nepovedeném rohu Vybírala, který ale zpět před bránu skvěle vrátil Pavláček a Pepé Puyol Sečkář byl přesně tam, kde má správný útočník stát. 1-0 pro domácí. Zbytek poločasu už moc ke koukání nebyl, ale důležité bylo, že do druhého poločasu nastoupil do zálohy z útoku Nevěděl, Tonda Blecha se vrátil na svou pravou stranu a to bylo to pravé ořechové. Záloha si začala rozumět, velice úspěšně kombinovali s útočníky a Vranovice si tak vytvořili velký tlak a spoustu šancí. Vše to vyústilo ve 2. gól v síti hostů, který vsítil Vybíral. Ten bude mít příští kolo super motivaci, protože budeme hrát v Uherčicích, kam se přiženil a kde v současnosti bydlí. Takže se těšme, že přivezem 3 body z "Bosni". Příští neděli 18. 4. v 16 hod. Vranky gól!